O treści          Pisk opon, dźwięk gniecionego metalu i tłuczonego szkła..
Tak zaczyna się historia młodego mężczyzny, który w wypadku samochodowym traci swoją ukochaną żonę.
Zostaje sam z pięcioletnią córką Mią, dręczony wyrzutami sumienia i obwiniający się za stratę Emmelie, Matt popada w ciężką depresję.
Za sprawą matki kontaktuje się z młodą psycholog. Czy dziewczynie uda się podnieść mężczyznę z pogłębiającej się choroby? Czy Matt na nowo zacznie żyć?

3 komentarze:

 1. Świetny opis, krótki, a zaciekawia czytelnika. Pierwsze zdanie przykuło moją uwagę, a to cenna umiejętność. Idę czytać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam :) Opis opowiadania jest co prawda krótki, ale zachęcający. Masz już osiemnaście rozdziałów i będzie mi ciężko to nadrobić, ale w wolnym czasie postaram się to zrobić. Przydałyby się jakieś streszczenia jeśli chcesz zyskać nowych czytelników, bo zapewne niektórzy nie lubią nadrabiać, ja też za tym nie przepadam, dlatego nie wysyłam linków do swojego bloga gdzie mam już ponad dwadzieścia rozdziałów, tylko do tego nowego gdzie jest jedynie prolog :) Pozdrawiam i dziękuję za komentarz u siebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam nad streszczeniem, ale ostatnio kiepsko u mnie z czasem. Jeśli znajdę choć odrobinę luzu w swoim napiętym grafiku, powinno się pojawić. :)

   Usuń